• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15636705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22966559 15636705 Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na południu miasta, jednocześnie blisko wylotu na obwodnic...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15893315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27907171 15893315 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy Oferta tylko w naszym Biurze preferowany najem okazjonalny Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15892079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898118 15892079 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15771259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25575023 15771259 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Nowoczesna hala produkcyjno-biurowa 1118 m² do wynajęcia Łężkowice k. Krakowa obiekt z 2022 roku Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej po...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

40 000 PLN (36 zł/m2)

11
-
1118 m2
2022
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023