• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15889085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27843264 15889085 Na wynajem nowoczesny dom parterowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum Tarnów przy ul. Braci Saków. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 8 arów, co zapewnia komfort, prywatność oraz wygodę codziennego uży...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 200 PLN (46 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15790868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 25980004 15790868 ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ !!! SZUKASZ NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY Z SZYBKIM DOJAZDEM DO KRAKOWA ? To miejsce łączy wszystko, czego szukasz: przestrzeń, prywatność, naturę. Idealne dla rodzin, które marzą o własnym domu z ogrodem. DO ...

Modlniczka (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

8 000 PLN (32 zł/m2)

5
3
251 m2
2024
15893241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906277 15893241 Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju, ogródka. Darmowy parking na terenie obiektu. Każde mieszkanie z wyjściem na ogródek. Koszt najm...

Michałowice (Komora) (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
40 m2
2020
15893261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27906311 15893261 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15893250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906288 15893250 * zdjęcia należą do Właściciela oferty Oferujemy na wynajem nowy LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 55,11 m² zlokalizowany w Czarnochowicach - Wieliczka. Lokal frontowy, położony na parterze budynku na nowo powstałym osiedlu gdzie będz...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 400 PLN (80 zł/m2)

11
-
55 m2
2025
15892664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27899517 15892664 Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa - przy ul. Hetmańskiej, w dzielnicy P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15794963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26086399 15794963 Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie dwupokojowe, na pierwsz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
-
52 m2
1968
15893269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27906306 15893269 *zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring Pomieszczenia magazynowo - biurowe na wynajem - Balice Do wynajęcia pomieszczenia magazynowo - biurowe o powierzchni 325m 2 , z...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

14 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
325 m2
2005
15893260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906304 15893260 Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m² położony przy ul. 29 Listopada, zaledwie 500 m od...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (50 zł/m2)

11
-
139 m2
2009
15893292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906294 15893292 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15893273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906285 15893273 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej uli...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15893289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906282 15893289 LOKAL NA BIURO, KANCELARIE, GABINET - KROWODRZA * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na 4 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (44 zł/m2)

11
-
54 m2
1969