• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 99

15453331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18914896 15453331 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji.Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 506,04 m2, zlokalizowany na 4 piętrze biurowca na ul. Wadowickiej 6. Lokal składa się 13 pomieszcz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

27 968 PLN (55 zł/m2)

10
-
506 m2
-
15854012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27069269 15854012 Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze w okolicy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w suchym przyziemiu budynku biurowego z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 6,5x6m. Do lokalu nie ma windy dostęp jest jedyni...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 440 PLN (36 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15852610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27037125 15852610 Wynajmiemy biuro w Łagiewnikach niedaleko ronda Matecznego o powierzchni 27m2 składające się z jednego pokoju. Teren przed budynkiem jest ogrodzony i posiada własny parking, miejsca parkingowe płatne dodatkowo 90 PLN +23% VAT sztuka. Czynsz najmu za...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 160 PLN (80 zł/m2)

11
-
27 m2
-
14813080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 206826 14813080 W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany w głównej mierze przez firmy IT. Lokal położony jest na pierwszym pię...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 564 PLN (60 zł/m2)

11
-
312 m2
2018
15831920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26701289 15831920 Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze przy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w biurowcu z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 5,5x4m. Oprócz czynszu najmu płatne są opłaty za media wedle zużycia. Prowizja dl...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 PLN (46 zł/m2)

11
-
23 m2
-
15831321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26691890 15831321 wynajmiemy ogrzewany magazyn zlokalizowany w okolicy pętli tramwajowej na Płaszowie. Jest to murowany lokal nadający się idealnie ma magazyn sklep nieuciążliwą produkcję. Pomieszczenie składa się z pomieszczenia magazynowego o powierzchni z niezależn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 350 PLN (41 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
15818483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26591687 15818483 Oferta dodana za pomocą ADDOMFunkcjonalny i komfortowy lokal idealny pod działalność biurową, projektową, IT, gabinet, studio lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą.Lokal położony jest w przyziemiu budynku wielorodzinnego z bezpośrednim wejści...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (38 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15794479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073367 15794479 Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym klasy B. Lokal 30sto -to metrowy,1no pokojowy. Lokal może być umeblowany lub pusty - wedle potrzeb najemcy. Do dyspozycji najemców parking na 60 samochodów. Charakterystyka budynku:- kontrola dostępu do b...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 PLN (35 zł/m2)

1
-
30 m2
1960
15830904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26682453 15830904 Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy Konopnickiej 63 w Krakowie - ok. 5 minut pieszo od Krasickiego, Przedwiośnie, Kalwaryjskiej, ronda Mateczny, Wadowickiej, Orawskiej, Rydlówki. W pobliżu biurowce Jacobs, Buma Squ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

220 PLN (18 zł/m2)

11
-
12 m2
2019
15829442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648089 15829442 *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia lokal o pow. 90m2 usytuowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku. do odświeżenia według własnych potrzeb. W skład lokalu wchodzą: 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalnesanitarne, wc oraz g...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
90 m2
1999
15825717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26647253 15825717 Lokal usługowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 299 m² , z możliwością wynajęcia całości lub wybranej części: Parter - 91 m² I piętro - 200 m² Dodatkowo: Powierzch...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15825452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26647144 15825452 Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 175 m² w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja Lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji, 50 m od przystanku autobusowego MPK i 500 m od tramwajowego, zapewniając ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 600 PLN (55 zł/m2)

11
-
176 m2
2008