• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 77

15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15884109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695197 15884109 DO WYNAJMU 2 POKOJOWY APARTAMENT W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane je...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2014
9156868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404535 9156868 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 54 M2 W GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z : - sypialni - salonu - kuchni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego - przedpokoju Mieszkanie właśnie wykończone. W sypialni podwójne łóżko, komoda. W salonie sofa, stół jadalnia...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (59 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15886218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750399 15886218 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI PRZY UL. NADWIŚLAŃSKIEJ PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. Prezentowane mieszkanie o ekspozycji południ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 PLN (72 zł/m2)

2
-
41 m2
2021
15872593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498483 15872593 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA ZABŁOCIE CONCEPT HOUSE Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z : salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, Sypialni z miejscem do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (94 zł/m2)

2
-
33 m2
2022
15886781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27766894 15886781 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ogromny apartament usytuowany na IV piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład prestiżowego kompleksu Apartamenty Ludwinów zlokalizowanego w przepięknej okolicy brzegu Wisły, nieopodal centrum Krakowa, krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

4
1
151 m2
2008
15886780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766895 15886780 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie ze świetnym widokiem, usytuowane na VII piętrze zadbanego budynku, wchodzącego w skład ogrodzonego kompleksu zlokalizowanego w rejonie Podgórza Duchackiego, nieopodal Szpitala Św. Rafała o...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (49 zł/m2)

3
1
54 m2
2002