• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15892664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27899517 15892664 Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa - przy ul. Hetmańskiej, w dzielnicy P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15794963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26086399 15794963 Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie dwupokojowe, na pierwsz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
-
52 m2
1968
15893292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906294 15893292 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15745954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25067456 15745954 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego mieszkania o powierzchni 40 m² , zlokalizowanego przy ul. Nowohuckiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
1999
15635424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22943755 15635424 Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty Ludwinów. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 PLN (91 zł/m2)

3
-
110 m2
2010
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010