• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 736

15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15892404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898652 15892404 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od Krakowa, w spokojnej i zielonej okolicy. D...

Maciejowice (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

415 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014