• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 736

15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15867992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360720 15867992 OFERTA BEZ PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ Zapraszamy do zapoznania z się z nowo wybudowaną inwestycja - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne połączenie natury z najnowszymi technologiami. W ofercie mamy...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15771259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25575023 15771259 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Nowoczesna hala produkcyjno-biurowa 1118 m² do wynajęcia Łężkowice k. Krakowa obiekt z 2022 roku Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej po...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

40 000 PLN (36 zł/m2)

11
-
1118 m2
2022
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15690817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24005332 15690817 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZELKOWIE - 82,12 ARA DLA INWESTORA LUB POD REZYDENCJĘ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8212 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Zelków (gm. Zabierzów). Teren objęty miejscowym planem zagosp...

Zelków (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 937 000 PLN

-
-
8212 m2
-
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-