• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 986

15891836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897755 15891836 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 350 PLN (15 284 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897745 15891648 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 775 PLN (15 154 zł/m2)

3
-
44 m2
2025
15891463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897744 15891463 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 670 PLN (13 241 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897741 15891740 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15891738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897727 15891738 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 240 PLN (17 342 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15891459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897717 15891459 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

768 159 PLN (20 215 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897714 15891830 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 391 PLN (18 182 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897711 15891458 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 912 PLN (18 205 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15891829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897707 15891829 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 517 PLN (20 435 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897706 15891735 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 110 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897705 15891642 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 147 721 PLN (16 634 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15891921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897700 15891921 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 957 PLN (20 864 zł/m2)

2
-
37 m2
2026