• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 756

15878588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595845 15878588 Widokowa, działka budowlana, Narama, gmina Iwanowice *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Narama w gminie Iwanowice, około 12km od Krakowa. Nieruchomość ma regular...

Narama, Zakątek

299 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15457673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19002586 15457673 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15878445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595862 15878445 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595876 15878560 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie litery l o wymiarach 112 x 17.5 m z dostępem do ...

Wieliczka, Solarskiego

1 250 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
2072 m2
-
15878594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595877 15878594 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie prostokata o wymiarach 36 x 17.5 m z dostępem ...

Wieliczka, Solarskiego

450 000 PLN (750 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15852852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27043651 15852852 2 POKOJE, UL. KWARTOWA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój przy jednoczesnym szybkim dos...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

499 000 PLN (17 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1998
15878656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27596122 15878656 Czułów, gmina Liszki TYLKO U NAS Działka budowlana w Czułowie gm. Liszki Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów położoną w Czułowie gm. Liszki, zaledwie 15 minut jazdy od Krakowa. Działka płaska w...

Liszki (Małopolskie, gm. Liszki)

389 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15636709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22966561 15636709 Klimatyczny dom w Bochni - idealny dla rodziny! Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina poczuje się jak w domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Prezentujemy ładny dom o powierzchni użytkowej ok. 154 m2 w pełni wyposażony, poło...

Bochnia, Wiśnicka

1 250 000 PLN (5 040 zł/m2)

5
2
248 m2
2010
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice), os. Oświecenia

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15878635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596074 15878635 *zdjęcia należą do Właściciela oferty Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne 3-pokojowe 82 m2 mieszkanie z własnym ogródkiem w stanie deweloperskim, usytuowane w sercu Rząski, dynamicznie rozwijające...

Zabierzów, Krakowska

820 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
82 m2
2024
15852223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026100 15852223 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica Bronowice- Azory). Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i...

Kraków (Bronowice), Czerwieńskiego

730 000 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1967
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018