• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 754

15872291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489817 15872291 KOMFORTOWE 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 49,36 M2 ZNAJDUJACE SIĘ W ZIELONKACH PRZY ULICY KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,36 m2. Mi...

Zielonki (Małopolskie, gm. Zielonki)

649 000 PLN (13 245 zł/m2)

2
-
49 m2
2015
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15888383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811351 15888383 Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalew na Piaskach Kryspinów To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z szybkim...

Cholerzyn (Małopolskie, gm. Liszki)

2 990 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
-
322 m2
2002
15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
-
80 m2
1990
15753331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25195711 15753331 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na popularnym i dosko...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15664952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23565595 15664952 Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą działką 24,33 ar. Cechy charakterystyczne: - dom parterowy z użytkowym poddaszem - rok pozwolenia na budowę 2009, pozwolenie na użyt...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 649 000 PLN (6 018 zł/m2)

5
2
274 m2
2009
15473622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19367356 15473622 Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym Krakowa, blisko Rynku Głównego, Plant, Bło...

Kraków (Stare Miasto), Wenecja

787 000 PLN (22 486 zł/m2)

2
1
35 m2
1933
15613428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22475464 15613428 Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38 m² znajduje się salon połączony z aneksem ku...

Kraków (Prądnik Czerwony), Sabały

410 152 PLN (15 191 zł/m2)

1
1
27 m2
1996
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik Biały), 29 Listopada

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
1
74 m2
1972
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare Miasto), pl. Wolnica

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
1930
15858746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27154331 15858746 Nowoczesny Dom z ogrodem - Brzozówka - koło Krakowa Przestrzeń, światło i komfort życia - dom gotowy na Twój styl. Ten nowoczesny, wolnostojący dom w Brzozówce to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i ...

Brzozówka (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 599 000 PLN (6 804 zł/m2)

4
1
235 m2
2025