• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 752

15659592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23447079 15659592 DZIAŁKI ROLNE DŁUŻEC, 1,8820 ha, GMINA WOLBROM, Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania DZIAŁKI ROLNE w miejscowości DŁUŻEC w powiecie olkuskim.Suma powierzchni oferowanych działek to 1,820 ha. Szerokość około 17,30 m.Dojazd z drogi gminnej. DZIAŁKI...

Dłużec (Małopolskie, gm. Wolbrom)

129 000 PLN

-
-
18820 m2
-
15659531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23447066 15659531 DZIAŁKA BUDOWLANA, MIEJSCOWOŚĆ CIEŚLIN,GMINA KLUCZE, 1920 m2 B.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1920 m2 o szerokości około 12,13 m i długości 172 m.Usytuowana nieopodal ulicy Stawowej i Jurajskiej w miejscowości C...

Cieślin (Małopolskie, gm. Klucze)

135 000 PLN

-
-
1920 m2
-
15659609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23447053 15659609 NIERUCHOMOŚĆ ROLNAGMINA OLKUSZMIEJSCOWOŚĆ BOLESŁAW7643 m2 Inwestlokum- biuro nieruchomości oferuje do sprzedania działki rolne o łącznej powierzchni 0,7643 ha w miejscowości BOLESŁAW w powiecie olkuskim. Działka nr 1604 - 1592 m2 2891 - 6051 m2 W MPZ...

Bolesław (Małopolskie, gm. Bolesław)

29 000 PLN

-
-
7643 m2
-
15659608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23447045 15659608 CHECHŁO, GMINA KLUCZE, DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY, 1,1540 HA, Oferujemy do sprzedania piękną dużą działkę o powierzchni 11540 m2.Położona w gminie KLUCZE w miejscowości CHECHŁO NR EW. 1571.Średnia szerokość działki wynosi około 18,20 m natomiast ...

Chechło (Małopolskie, gm. Klucze)

115 000 PLN

-
-
11540 m2
-
15659587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23447036 15659587 OLKUSZ ULICA GŁOWACKIEGO, DZIAŁKA BUDOWLANA, 5660 m2,Inwestlokum - biuro nieruchomości, oferuje do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni około 56,60 ara. Położona w I linii zabudowy bezpośrednio przy ulicy Bartosza Głowackiego. Ukształtowanie pł...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

399 000 PLN

-
-
5660 m2
-
15659526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23447024 15659526 BIURO, KANCELARIA, GABINET OLKUSZ, ULICA KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO, 63m2 REPREZENTACYJNY BUDYNEK W SĄSIEDZTWIE SĄDU, 4 POKOJEDo wynajęcia lokal w ścisłym centrum Olkusza tj. ul. K.K. Wielkiego vis a vis Sądu Rejonowego. Znajduje się na II kondygnacj...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

2 690 PLN (43 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15659584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447011 15659584 BYDLIN GMINA KLUCZE, DWA DOMY JEDNA NIERUCHOMOŚĆ, GÓRY BYDLIŃSKIE, 76 m2 I 85 m2DZIAŁKA 1068 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o powierzchniach odpowiednio 76 m2 i 85 m...

Bydlin (Małopolskie, gm. Klucze)

699 000 PLN (4 342 zł/m2)

5
-
161 m2
2007
15659498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446528 15659498 MIEJSCOWOŚĆ KOLBARK, GMINA KLUCZE, DZIAŁKA BUDOWLANA,2461 m2Inwestlokum - b.n. oferuje do sprzedania piękną działkę budowlaną o powierzchni 24,61 ara.Położona w miejscowości KOLBARK przy ulicy Kamyk. Kształtem zbliżona do prostokąta o średniej szerok...

Kolbark (Małopolskie, gm. Klucze)

320 000 PLN

-
-
2461 m2
-
15659479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446526 15659479 OLKUSZ - ULICA ZAMKOWA,DZIELNICA PODGRABIE,DZIAŁKA BUDOWLANA,984 m2,Inwest-Lokum - biuro nieruchomości oferuje do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 984 m2 o szerokości około 19,50 m i długości 51 m. W miejscowym planie zagospodarowania przes...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

283 000 PLN

-
-
984 m2
-
15659510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446506 15659510 BOLESŁAW, POWIAT OLKUSZ,PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA, 1264 m2.InwestLokum - biuro nieruchomości, oferuje do sprzedania działkę o powierzchni 1264 m2. Położona przy ulicy Wyzwolenia w miejscowości Bolesław. Kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości ok...

Bolesław (Małopolskie, gm. Bolesław)

163 000 PLN

-
-
1264 m2
-
15659489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446503 15659489 OSIEK GMINA OLKUSZ,DZIAŁKI BUDOWLANE, 746 m2, Inwest-Lokum - biuro nieruchomości oferuje do sprzedania malowniczo położone działki budowlane o powierzchniach:I - 746 m2 cena 205 000 złII - 746 m2 cena 205 000 zł III - 738 m2 cena 185 000 zł W pasie d...