• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 752

15659488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446498 15659488 OLKUSZ, DZIAŁKA BUDOWLANA,MIESZKANIOWO-USŁUGOWAULICA WIEJSKABiuro nieruchomości Inwestlokum, oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o charakterze MIESZKANIOWO-USŁUGOWYM. Powierzchnia działki to 2011 m2 o szerokości około 15 m. Zlokalizowana między DK...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

405 000 PLN

-
-
2011 m2
-
14765152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 3038215 14765152 MIESZKANIE, OLKUSZ ULICA GÓRNICZA, STASZICA,134,28 m2 + GARAŻ 22 m2, PIWNICA 30 m2.USŁUGI, HANDEL, BIURO, SIEDZIBA, MIESZKZANIE InwestLokum biuro nieruchomości poleca do sprzedania lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 186 m2. Lokal wraz z ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

750 000 PLN (5 597 zł/m2)

5
-
134 m2
-
14601577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2902225 14601577 WOLBROM - DO WYNAJĘCIA LOKAL, RYNEK, CENTRUM. PARTER - HANDEL, USŁUGI,100 m2Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do wynajęcia lokal handlowo usługowy w centrum Wolbromia. Składa się z ustawnego pomieszczenia handlowo-usługowego (64 m2) oraz zaple...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

3 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
100 m2
-
14477612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2784550 14477612 CIEŚLIN, GMINA KLUCZE, DZIAŁKA BUDOWLANA1470 m2Do sprzedania ładna, duża działka budowlano-rolna w miejscowości Cieślin gmina Klucze. Kształt działki zbliżony do prostokąta o szerokości około 25m i długości 54m. Działka na całej powierzchni objęta je...

Cieślin (Małopolskie, gm. Klucze)

149 000 PLN

-
-
1470 m2
-
14477597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2784528 14477597 WOLBROM - DOCHODOWA KAMIENICA NIEOPODAL RYNKU, 285 m2,LOKALE UŻYTKOWE. Biuro nieruchomości InwesLokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalno-usługowy w miejscowości Wolbrom. Budynek typu kamienica wykonany w technologii tradycyjnej - murowany o pow...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

560 000 PLN (1 965 zł/m2)

9
-
285 m2
-
15659582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447164 15659582 DOM Z DUSZĄ I BAJKOWYM OGRODEM - TWOJA OKAZJA W BUKOWNIEMarzysz o miejscu, gdzie poranna kawa na tarasie smakuje jak wakacje, a przestrzeń domu pozwala na realizację każdej pasji? Zapraszamy do Bukowna (powiat olkuski), gdzie czeka na Ciebie wyjątkow...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

1 090 000 PLN (5 117 zł/m2)

5
-
213 m2
1995
15659542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23447161 15659542 WOLBROM, BUDYNEK USŁUGOWY, POWIAT OLKUSZ,42 m2 + 36 m2 ZABUDOWANIA GOSPODARCZEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nieruchomość tj. budynek usługowy w miejscowości Wolbrom. Usytuowany przy ulicy Miechowskiej. Powierzchnia lokalu pod...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15659614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447098 15659614 DWA DOMY NA JEDNEJ DZIAŁCE - IDEALNE DLA DWÓCH RODZIN LUB INWESTYCJI!Lokalizacja: Rodaki, Gmina Klucze Powierzchnia działki: 1570 m (szer. ok. 30,50 m, dł. ok. 50,64 m)Biuro nieruchomości Inwest-Lokum ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową n...

Rodaki (Małopolskie, gm. Klucze)

650 000 PLN (4 114 zł/m2)

5
-
158 m2
1971
15659613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447089 15659613 WYJĄTKOWA OFERTA ! NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-USŁUGOWA z GIGANTYCZNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ 6705 m2KAPIELE WIELKIE Lokalizacja: Kąpiele Wielkie, gmina Wolbrom, powiat olkuski, województwo małopolskie.Typ nieruchomości: Dom mieszkalny + budynki usługowebiurow...

Kąpiele Wielkie (Małopolskie, gm. Wolbrom)

1 190 000 PLN (7 438 zł/m2)

6
-
160 m2
-
15659593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23447088 15659593 MIESZKANIE LUB LOKAL,OLKUSZ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO,CENTRUM, I PIĘTRO,BIURO, MIESZKANIEBiuro nieruchomości INWESTLOKUM, oferuje do sprzedaży bezczynszowy lokal mieszkalny w centrum Olkusza przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego. Usytuowany na I pię...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

590 000 PLN (4 683 zł/m2)

4
-
126 m2
-
15659553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23447086 15659553 DZIAŁKA, GMINA TRZYCIĄŻ,POWIAT OLKUSKI, MIEJSCOWOŚĆ SUCHA, BUDOWLANA, MIESZKANIOWO-USŁUGOWA,0,3545 haOferuję do sprzedania malowniczo położoną działkę w miejscowości SUCHA w powiecie olkuskim gmina Trzyciąż.Powierzchni działki to 3545 m2. Dojazd drog...

Sucha (Małopolskie, gm. Trzyciąż)

290 000 PLN

-
-
3545 m2
-
15659610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23447062 15659610 ZAWADKA - GMINA GOŁCZA, NIERUCHOMOŚĆ (DZIAŁKI) BUDOWLANE, 0,8094 haBiuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania piękną nieruchomość składająca się z ośmiu działek tj.1000 m2 x 7 szt. 1094 x 1 szt. Położone w gminie GOŁCZA w miejscowości ZAWADKA.Kształtem...

Zawadka (Małopolskie, gm. Gołcza)

410 000 PLN

-
-
8094 m2
-