• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kozierów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kozierów

Znaleźliśmy 7,630 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Małopolskie

15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15890806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883683 15890806 Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej,...

Klimontów (Małopolskie, gm. Proszowice)

400 000 PLN

-
-
5013 m2
-
15890733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883671 15890733 Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i cenionej części Krakowa - Skotnikach. To propozycja dla ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN

-
-
667 m2
-
15890839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883668 15890839 Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej wsi z wygodą codziennej komunikacji. Świe...

Myślenice (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Myślenice)

127 000 PLN

-
-
868 m2
-
15890974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883666 15890974 Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, Skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, zielonej miejscowości Skała - zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. To ide...

Skała (Małopolskie, gm. Skała)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

6
1
198 m2
2007
15890973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27883658 15890973 Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe Popędzyna gm. Szczurowa, powiat brzeski Działka składa się z trzech działek ewidencyjnych 182, 183 i 1842 Wymiary dzia...

Szczurowa (Popędzyna) (Małopolskie, gm. Szczurowa)

198 000 PLN

-
-
9212 m2
-
15890837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883655 15890837 Działka budowlana o pow. 55 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 2982 położona w obrębie NH-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 5536 m 2 i wymiarach śr. 14x370 m . Działka...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

475 000 PLN

-
-
5536 m2
-
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883642 15890835 Działka budowlana o pow. 57 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 3092 położona w obrębie NH-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 5657 m 2 i wymiarach 40X130 m . Działka niezabu...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN

-
-
5657 m2
-
15890801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883641 15890801 Działka budowlana o pow. 46 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 302 położona w obrębie NH-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 4588 m 2 i wymiarach śr. 18x222 m . Działka niez...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN

-
-
4588 m2
-
15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1972