• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 261

15892044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898130 15892044 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 051 PLN (15 327 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898128 15892084 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

555 444 PLN (15 429 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898122 15892080 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898121 15892040 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 656 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897917 15891866 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

414 277 PLN (15 934 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897908 15891676 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897906 15891583 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897905 15891490 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897898 15891766 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 230 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897890 15891485 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

400 734 PLN (15 413 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897883 15891950 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 055 PLN (14 811 zł/m2)

2
-
58 m2
2026
15891669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897880 15891669 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 044 PLN (15 343 zł/m2)

2
-
41 m2
2026