• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 87

15892939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899644 15892939 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899642 15892877 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27899577 15892971 * Oferta zawiera zdjęcia właściciela. Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 usytuowana b lisko głównego węzła komunikacyjnego Krakowa . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania o przeznaczeniu u...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15892540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899391 15892540 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899389 15892814 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 335 000 PLN (17 566 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15892753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899394 15892753 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (17 792 zł/m2)

3
-
77 m2
2023
15892479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899390 15892479 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15892603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899393 15892603 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 335 000 PLN (17 566 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15892691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899392 15892691 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 000 PLN (15 404 zł/m2)

2
-
57 m2
2023
15892752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899388 15892752 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 000 PLN (15 404 zł/m2)

2
-
57 m2
2023
15892690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899386 15892690 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023
15831277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26690576 15831277 SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budyn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
-
72 m2
1983