• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 87

15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15428073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18342134 15428073 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA PRĄDNIKU CZERWONYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat 80-tych, z płyty, po termomodernizacji i z wymienionymi wi...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
-
79 m2
2018
15891740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897741 15891740 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15891462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897738 15891462 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (17 792 zł/m2)

4
-
77 m2
2023
15891554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897737 15891554 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15891647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897739 15891647 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023
15094232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 9672197 15094232 Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu oficerskim. Dom wybudowany został w 1968 roku, Dom został docieplony styropia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (16 185 zł/m2)

4
2
173 m2
1968
15887965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27797909 15887965 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, Kraków Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Pr...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

160 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15707056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312595 15707056 Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - zarówno komercyjnym, jak i mieszkan...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 599 000 PLN (9 887 zł/m2)

10
-
364 m2
1984
15559620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21292511 15559620 *Zdjęcia należą do właściciela oferty PRĄDNIK CZERWONY - UL. POWSTAŃCÓW Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji! Na powierzchni 46 m2 znajdują się 3 oddzielne pokoje o powierzchni 16, 9 i 6m2. Z najwięks...

Kraków (Kraków prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (14 444 zł/m2)

3
-
45 m2
1985
15587702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21917483 15587702 Przedstawiam do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Rezedowej w Krakowie. W budynku nie ma gazu! Sam lokal posiada 62 m2 powierzchni użytkowej i składa się na dolnym poziomie z: pokoju z ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
1
62 m2
1998