• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 387

15859593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170755 15859593 Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej, modernistycznej kamienicy z 1937 roku,...

Kraków (Krowodrza), Chopina

1 290 000 PLN (17 671 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15483526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19572401 15483526 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Bratysławska, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,30 m², położone w doskonałej lokalizac...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

886 000 PLN (18 082 zł/m2)

2
1
49 m2
2002
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15893360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909679 15893360 Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla studentów, pary, singla lub ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1968
15776913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25720796 15776913 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

5
-
115 m2
2000
15893266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906284 15893266 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15744061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25035348 15744061 2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokalmieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsiedztwie krakowskich wyżs...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
1936
15670046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23626016 15670046 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na granicy Krowodrzy i Bronowic. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest n...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (15 616 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15893075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899781 15893075 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 028 168 PLN (26 363 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15893071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899771 15893071 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 476 PLN (25 628 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15887612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788072 15887612 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, wszystkie meble na ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (18 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15893035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899727 15893035 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 004 428 PLN (25 755 zł/m2)

3
-
39 m2
2025