• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 387

15893030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899723 15893030 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

455 073 PLN (11 669 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15893032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899724 15893032 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 508 PLN (17 680 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15893031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899722 15893031 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

491 864 PLN (12 612 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15892668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898996 15892668 Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie budynek Torre Verona blisko tramwaj. Lokalizacja. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej na Krowodrzy - Górce. Bardzo dobra lokalizacja blisko tramw...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (17 939 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15866055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27309936 15866055 GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładne, klimatyczne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Radzikowskiego w bardzo atrakcyjnym ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (17 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1999
15887692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791215 15887692 2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-zach.) o pow. 51,14 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu z windą. Z mieszkania roztacza się panoramiczny wido...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (16 647 zł/m2)

2
-
51 m2
2003
15727930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24727934 15727930 KRAKÓW-KRO WODRZA (ŁOBZÓW) REJON UL. CIESZYŃSKIEJ CENTRUM MIASTA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA OK.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 POKOJE OK. 35,4 m2!! WYKOŃCZONE GOTOWE DO WPRO...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (23 583 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15703302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24248276 15703302 KRAKÓW-PRĄDNIK BIAŁY ŻABINIEC Do sprzedaży 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie OK.80 m2 powierzchni całkowitej ( ok.68 m2 użytkowej) Blisko uczelni Rolniczej i Business Campus Opolska ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (17 149 zł/m2)

4
-
67 m2
2018
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1974
15888352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27810243 15888352 Zdjęcia w ogłoszeniu należą do Właściciela oferty Kawalerka ok 20 m² ul. Lea 53 1. piętro winda Idealna pod wynajem, dla studenta lub seniora Na sprzedaż funkcjonalna, jasna kawalerka o powierzchni 20 m² , położon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

400 000 PLN (21 053 zł/m2)

1
-
19 m2
1960
15857616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27128214 15857616 P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008roku. Budynek posiada portie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 244 zł/m2)

3
-
82 m2
2008
15882051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657106 15882051 KLIMATYCZNA KAWALERKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Lubelskiej, w sąsiedztwie ulicy Mazowieckiej, Długiej, Nowe...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN (17 857 zł/m2)

1
-
21 m2
1930