• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 244

15893098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899808 15893098 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15893096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899804 15893096 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15893063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899819 15893063 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15893104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899818 15893104 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 792 PLN (12 823 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15893101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899813 15893101 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899812 15893060 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899820 15893064 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15893103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899817 15893103 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 048 PLN (11 472 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15893102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899815 15893102 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899811 15893059 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899816 15893062 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 048 PLN (11 472 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15893058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899807 15893058 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 084 PLN (12 689 zł/m2)

3
-
48 m2
2026