• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 244

15893097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899806 15893097 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899564 15892965 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 520 PLN (14 056 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15892964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899563 15892964 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 570 PLN (13 187 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15892901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899562 15892901 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (12 957 zł/m2)

3
-
47 m2
2023
15892902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899565 15892902 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 700 PLN (13 189 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15892628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899184 15892628 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899181 15892840 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 500 PLN (12 570 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15892719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899203 15892719 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
1
260 m2
2026
15892503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899183 15892503 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 920 PLN (14 171 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15892781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899204 15892781 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (6 516 zł/m2)

5
1
287 m2
2026
15892777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899180 15892777 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899176 15892502 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 960 PLN (13 230 zł/m2)

3
-
52 m2
2025