• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 155

15613049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22459815 15613049 Oferujemy do sprzedaży pakiet 3 kawalerek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 65,63 m2 zlokalizowanych na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerki które znajdują się na 2 piętrze w pięknie odresta...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 706 380 PLN (26 252 zł/m2)

1
-
65 m2
1910
15613040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22459612 15613040 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy. ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

512 720 PLN (26 985 zł/m2)

1
-
19 m2
1910
15714178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24453583 15714178 POCZUJ KLIMAT STAREGO MIASTA — ZAMIESZKAJ W OTOCZENIU SZTUKI I ZIELENI N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż unikatową kawalerkę w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, przy ulicy Rajskiej — miejscu, gdzie histori...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (22 107 zł/m2)

1
-
28 m2
1910
15483137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556426 15483137 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Stare Miasto. Oferta inwestycyjna, gwarantowany dochód pasywny.Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się z przedpokoju, łazienki z WC, jadalni z kuchnią, dwóch osobnych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 969 zł/m2)

2
1
64 m2
1910
15771245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25573730 15771245 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - apartament o powierzchni 103 m², położony zaledwie 500 metrów od Rynku Głównego. Kamienica z 1938 roku przy ul. Wielopole to przykład eleganckiego, międzywojennego modernizmu pr...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 000 PLN (24 757 zł/m2)

4
-
103 m2
1938
15693323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24062309 15693323 33 m² z widokiem na zieleń tuż przy Plantach Stare Miasto Ogromny potencjał!Opis:Szukasz dużej przestrzeni do własnej aranżacji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Prezentuję na sprzedaż czteropokojowe ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 133 000 PLN (16 038 zł/m2)

5
-
133 m2
1914
14292868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 108357 14292868 Lokal użytkowy 200m2 osiem pokoi, łazienka, dwa WC, kuchnia. położony na ul. Pędzichów, okolice ulicy, Długiej, rejon Stare Miasto. Lokal 200m2 ( udziały pokrywające w całości powierzchnię 9% powierzchni budynku).W budynku wykonano podział fizyczny...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930
15760329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354061 15760329 STARE MIASTO - 3 POKOJOWE MIESZKANIE IDEALNE POD INWESTYCJE. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r. MIESZ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (21 698 zł/m2)

3
-
53 m2
1930
15756121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25244503 15756121 Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m², położone na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy ul. Helclów, Stare Miasto.Kamienica po generalnym remoncie części wspólnych – planowany remont konserwatorski elewacji Uk...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (16 176 zł/m2)

1
1
34 m2
1900
15744127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25036068 15744127 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w przepięknej, zadbanej kamienicy z 1910 roku przy ul. Kremerowskiej w Krakowie.Kamienica jest po remoncie, robi wrażenie – wymienione instalacje, odświeżona elewacja i klatka schodowa.Mieszkanie znajdu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (17 576 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1910
15744126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25036067 15744126 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy z 1895 roku przy ul. Radziwiłłowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Lokalizacja w samym sercu K...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
56 m2
1930
15708149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24335579 15708149 Premium Estates prezentuje mieszkanie w dzielnicy Stare Dębniki. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowanie przy ul. Zamkowej tuż przy Wiśle, a w pobliżu Wawelu. Mieści się blisko pętli tramwajowej i autobusowej na Rondzie Grunwaldzkim, co zapewnia szy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
70 m2
1990