• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 155

15738766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24912714 15738766 [Mówimy PL,UKR ,ENG oraz RU][Говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][We speak English] Wyjątkowy apartament 170 m² – ul. Szewska, Kraków 1-piętro Okazyjna cenaNa sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 170 m²,...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
2
170 m2
1900
15671541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23674466 15671541 Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 133 m², położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1914 roku, usytuowanej przy ul. Krowoderskiej, tuż obok Plant i Placu Biskupiego.W skład lokalu wchodzą:* oddzielna kuchni...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (14 623 zł/m2)

5
1
133.35 m2
1914
15731520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24795155 15731520 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa z widokiem na WawelJeśli marzysz o klimatycznym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy z niepowtarzalnym charakterem – ta oferta jest dla Ciebie!Mieszkanie znajduje się przy ul. Tenczyńskiej (w pobliżu: pl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 000 PLN (24 032 zł/m2)

2
1
62 m2
1898
15626459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22743818 15626459 Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, Нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć (obecne zdjęcia są poglądowe) N20 Nieruchomości oferuje na sprzed...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 133 000 PLN (16 038 zł/m2)

5
-
133 m2
1920
15562832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21384815 15562832 Super lokalizacja przy Plantach, 4 pokoje. (english version below, Нижче наведено опис українською мовою) N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, świetnie skomunikowane, czteropokojowe o powierzchni 108,2...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 731 000 PLN (16 971 zł/m2)

4
-
102 m2
1914
15386720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17394239 15386720 Wyjątkowy penthouse z widokiem na Wawel - królewski komfort w centrum KrakowaZespół Annderson z dumą prezentuje najbardziej ekskluzywny apartament w Krakowie, który zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym położeniem tuż obok słynnego Zamku Wawelskiego, a...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 000 PLN (53 360 zł/m2)

5
3
253 m2
-
15671543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23674468 15671543 Oferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ul. Krowoderskiej, tuż przy Plantach, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa.Lokal o powierzchni 19,4 m² znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy wzniesionej w 1914 roku. W ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

388 200 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
19.41 m2
1914
15671542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23674467 15671542 Na sprzedaż niewielkie mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji – przy ulicy Krowoderskiej w centrum Krakowa, w sąsiedztwie Plant. Lokal mieści się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z początku XX wieku (rok budowy: 1914).Powierzchnia użytko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

367 600 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
18.38 m2
1914
15693322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24062308 15693322 Apartament z duszą przy ul. Krowoderskiej – 108 m² w prestiżowej kamienicyOpis:Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości o niezwykłym charakterze, zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa – przy ul. Krow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 760 000 PLN (16 296 zł/m2)

4
-
108 m2
1914
15670707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23655083 15670707 [Mówimy PL,UKR oraz RU][Говоримо українською,польською, а також розуміємо російську][We speak English!]✔ LOKALIZACJAPrestiżowy apartament zlokalizowany w odrestaurowanej, historycznej kamienicy przy ul. Józefa Sarego, w samym sercu Krakowa. To jedna ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (24 118 zł/m2)

4
2
91.22 m2
1930
15676774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23779757 15676774 Kamienica na sprzedaż położona na Starym MieściePowierzchnia: 954m2Powierzchnia działki: 10arPrzeznaczenie: mieszkalno-usługoweCena: 10 000 000 złOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 000 PLN (10 482 zł/m2)

1
-
954 m2
-
15424565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18252346 15424565 STYLOWA KAMIENICA Z WINDĄ - 700M DO RYNKU - DUŻE OKNA NA ZIELEŃ N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji zaledwie 700m od Rynku Głównego. Mieszkanie znajduje się w z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 000 PLN (26 829 zł/m2)

2
-
35 m2
1910