• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 155

13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908
14776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25888 14776118 Stare Miasto - Bracka, 200 metrów od Rynku Głównego. Inwestycja do generalnego remontu i do własnej aranżacji.Do sprzedania 4 lokale użytkowe, każdy z odrębną księgą wieczystą, stanowiące całość oficyny tylnej kamienicy , inwestycja do generalnego r...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (19 481 zł/m2)

11
-
154 m2
1906
13893188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200087 13893188 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 680 000 PLN (35 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1908
14374750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 125017 14374750 Poddasze kamienicy niedaleko Dworca Głównego , naprzeciw Browaru Lubicz. Powierzchnia do adaptacji to ponad 264 m2 po podłodze, z możliwością budowy dodatkowej antresoli ( wysokość do kalenicy w szczycie 5,5 m). Kamienica w doskonałym stanie technicz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 818 zł/m2)

11
-
264 m2
-
13893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200108 13893198 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 820 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1908
13893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200086 13893194 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 297 000 PLN (35 074 zł/m2)

3
1
94 m2
1908
13893225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200123 13893225 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 491 000 PLN (35 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1908
13893183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200105 13893183 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 142 000 PLN (35 115 zł/m2)

3
1
61 m2
1908
13893200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200101 13893200 Powierzchnia ok.300 m2 (do uzyskania co najmniej 580 m2 PUM) na Starym Mieście, w bliskiej odległości do Plant i Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Kalenica na wysokości 6 m!.Niewątpliwym atutem jest stosunek metrażu do ceny i pre...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
300 m2
1908
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833