• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 155

15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15885964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745009 15885964 DO SPRZEDAŻY 3 POKOJOWE MIESZKANIE NA ULICY DŁUGIEJ O POWIERZCHNI 84 M2 Z TARASEM SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - 2 łazienek - przedpokoju - tarasu Mieszkanie do sprzedaży w pełni umeblowane i wyposażone. Znajduje się ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (23 140 zł/m2)

3
-
86 m2
1900
15386794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17396066 15386794 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku. Nieruchomość oferuje 4 pokoje o powierzchni 103 m², wykończ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 963 000 PLN (19 058 zł/m2)

4
-
103 m2
1913
15812898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26548470 15812898 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością ZMIANY PRZEZNACZENIA NA LOKAL MIESZKALNY. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powierzchni 41.97 m2 oraz przyn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1910
15812847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26547236 15812847 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkanie lub podzielenia na dwa lokale. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

11
-
47 m2
1910
15857090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27113627 15857090 Na sprzedaż Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. Starowiślnej - Stare Miasto, w kamienicy na 3 - piętrze o powierzchni 33,3 m2 oraz 14m2 dodatkowego miejsca sypialnianego. Składa się...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (20 273 zł/m2)

1
-
33 m2
1990
15686363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23941693 15686363 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - Stare Miasto Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum krakowskiego Starego Miasta. Lokal o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 340 500 PLN (17 638 zł/m2)

4
-
76 m2
1899
15843942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26818945 15843942 Centrum Kazimierza 50 m² po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptacja z 2003 roku) i jest wyposażona w klimatyzację, co stanow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (17 200 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15870170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27425859 15870170 Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,44 m2, położone w nowej części starannie utrzymanej kamienicy przy ulicy Kochanowskiego. Położone w oficynie wybudowanej w 2025 roku. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 000 PLN (23 467 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15790145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955549 15790145 REZERWACJA Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez PCC-prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncieMieszkani...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

2
-
34 m2
-