• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Swoszowice

Znalezionych ofert: 51

15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice), Chałubińskiego

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
1
394 m2
2004
15886699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765460 15886699 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- Swoszowicach. DOM Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość przystosowana do zamieszkania dla 2 rodzin - posiada dwa o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 450 000 PLN (8 909 zł/m2)

8
3
275 m2
1986
15893244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27906301 15893244 BEZCZYNSZOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY Na sprzedaż ATRAKCYJNE i BEZCZYNSZOWE mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m² zlokalizowane w zielonej i spokojnej okolicy - Opatkowice. Usytuowane jest w...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 000 PLN (10 877 zł/m2)

5
-
114 m2
2014
15893287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906270 15893287 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980
15656454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23412277 15656454 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m² + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m² z możliwością adaptacji strychu, położony na przestronnej, 15-arow...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
-
170 m2
1980
15836874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722885 15836874 SPRZEDAM FAJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "Krakó...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

3
-
49 m2
2016
15264886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14189688 15264886 Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, Opatkowicach. Nieruchomość ta posiada wiele zalet i unikalnych cech, któ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 340 000 PLN (5 924 zł/m2)

6
-
395 m2
1980
15847010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900352 15847010 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, UL. DĘBSKIEGO - OPATKOWIECE Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,3m2 z ogródkiem na ul. Dębskiego. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznej, zielonej części Opatkowic. - Osiedle przyjazne ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (11 605 zł/m2)

2
-
43 m2
2014
15686522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23944025 15686522 SPRZEDAM GUSTOWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "K...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (15 714 zł/m2)

3
-
49 m2
2017
15407953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17867005 15407953 KRAKÓW- Swoszowice Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
44 m2
2022