• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Swoszowice

Znalezionych ofert: 51

15865654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27304286 15865654 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i ogródkiem 200m2 w dom w zabudowie bliźniaczej - gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w dom w zabudowie bliźniaczej o po...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15892273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27898611 15892273 Na sprzedaż działka budowlano-rolna 45 ar - Swoszowice, Podgórki - Kraków ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN

-
-
4490 m2
-
15827492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647721 15827492 Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie inwestycja Petrażyckiego residence miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do sprzedaży mam przyjemność zaprezen...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2018
15840220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26770964 15840220 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 70 m², usytuowany na ogrodzonej d...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15892038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898119 15892038 Do sprzedania atrakcyjnie położona działka w Rajsku w rejonie ul. Nad Fosą.Działka o powierzchni około 30 arów w kształcie zbliżonym do kwadratu z pozostałością budynku jednorodzinnego,posiadającego nadany nr.Możliwe wybudowanie domu na zasadzie wym...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN

-
-
2960 m2
-
15890866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883527 15890866 Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość składa się z trzech działek ewidencyjnych w doskonałej lokaliz...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 300 000 PLN

-
-
7800 m2
-
15890920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883433 15890920 Działka Budowlana przy terenach zielonych z projektem i pozwoleniem pod fantastyczny dom. Do sprzedania duża działka budowlano-rolna, około 36 arów w Swoszowicach - Podgórki ,objęta planem zagospodarowania Swoszowice Ws...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN

-
-
3678 m2
-
15887429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27783379 15887429 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentację działki położonej na ul. Żelazowskiego w Podgórzu. Jest to rejon południowego Krakowa, położony ok. 9-10 km od ścisłego centrum. Doja...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN

-
-
1223 m2
-
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15823404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580675 15823404 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO !!! ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY DZIAŁKI POŁOŻONEJ W OPATKOWICACH W OKOLICACH UL. TAKLIŃSKIEGO ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 200 000 PLN

-
-
6255 m2
-
15862142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27222339 15862142 PROMOCJA NA MAJ !!! 707.000 zł !!! Ostatni środkowy segment ! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15882016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654665 15882016 Na sprzedaż dwustronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem oraz 2 miejscami postojowymi w cenie! Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym kameralnym osiedlu w Libertowie, bardzo blisko granicy Krakowa. Mieszkanie bezczynszowe !...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
-
52 m2
2024