• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 218

15483269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19558570 15483269 Mam przyjemność zaoferować Państwu wolnostojący dom o pow. użytkowej 379,6m 2 z lat 30. XX wieku zlokalizowany w Krakowie na Prądniku Czerwonym. Dom znanego architekta Wacława Krzyżanowskiego , zaprojektowany przez niego i wybudowany przed woj...

Kraków (Prądnik Czerwony), Pocieszka

3 280 000 PLN (8 654 zł/m2)

11
3
379 m2
1937
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
1
101 m2
2025
15841566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791823 15841566 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony 202,10 m² do wyboru 2 segmenty od 15 000 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

1 550 000 PLN (15 347 zł/m2)

6
2
101 m2
2025
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec), Księcia Józefa

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
1
400 m2
2010
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice), Chałubińskiego

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
1
394 m2
2004
15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15886699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765460 15886699 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- Swoszowicach. DOM Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość przystosowana do zamieszkania dla 2 rodzin - posiada dwa o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 450 000 PLN (8 909 zł/m2)

8
3
275 m2
1986
15893254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906278 15893254 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906275 15893272 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (7 065 zł/m2)

4
2
123 m2
2026
15834081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733419 15834081 Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów. Okolica kameralna, zabudowana domami jednorodzinnym...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 640 000 PLN (6 097 zł/m2)

6
3
269 m2
2006
15721238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24600891 15721238 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m², położony w zielonej i spokojnej części Krakowa - Pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

7
3
300 m2
1950
15893264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27906272 15893264 Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek Dom jest w stanie do częściowego wykończenia, w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, na kameralnym osie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
-
150 m2
2016