• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 218

15893276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906271 15893276 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025
15893280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906312 15893280 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

8
-
289 m2
2025
15893287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906270 15893287 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980
15883740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675620 15883740 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka !!! CAŁA NIERUCHOMOŚĆ WYNAJĘTA + PACZKOMAT !!!...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

12
4
260 m2
1990
15656454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23412277 15656454 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m² + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m² z możliwością adaptacji strychu, położony na przestronnej, 15-arow...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
-
170 m2
1980
15893013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899704 15893013 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 000 PLN (10 719 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899573 15892906 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 390 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2026
15892969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899572 15892969 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 360 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15893014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899705 15893014 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących sp...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899206 15892507 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 380 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15892844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899205 15892844 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 350 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024