• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 650

15893730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27917683 15893730 TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ I USŁUGOWĄ 1,17 HA BLISKO KRAKOWA POTENCJAŁ DEWELOPERSKISTRATEGICZNA NIERUCHOMOŚĆ POD DUŻĄ INWESTYCJĘZapraszam do zapoznania się z ofertą DUŻEGO TERENU INWESTYCYJNEGO o łącznej powierzchni 11 676,87 m²...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 960 000 PLN

-
-
11676.87 m2
-
15885794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740858 15885794 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Chrzanowie, przy ulicy Powstańców Styczniowych.Na terenie znajduje się funkcjonujący zakład rozbioru drobiu, co może stanowić atrakcyjny punkt wyjścia do dalszej działalności produkcyjnej lub przetwórczej.Nie...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

75 000 000 PLN (271 zł/m2)

-
-
276810 m2
-
15890981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883700 15890981 Działka budowlana w Zawadzie gm. Myślenice. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, widokowe działki budowlane o powierzchni 700 m2 każda położone w Zawadzie gm. Myślenice. Działki płaskie w kształcie prostokąta o wymiarach 27 x 26 m, południowa ekspozyc...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

220 000 PLN

-
-
700 m2
-
15860054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181263 15860054 Przedstawiona działka to świetna propozycja dla osób, które szukają miejsca na dom z bliskim dostępem do wielu miast, a jednocześnie w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego gwarantuje łatwość w uzyskaniu...

Borek (Małopolskie, gm. Rzezawa)

94 900 PLN

-
-
895 m2
-
15856306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27087901 15856306 Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w malowniczej miejscowości Dobranowice , w gminie Wieliczka , z dogodnym doja...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 742 500 PLN (69 zł/m2)

-
-
25251 m2
-
15890902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883541 15890902 Działka komercyjna o powierzchni 8700 m² położona w miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice. Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczony jest symbolem U4, przewidzianym pod zabudowę usługową. Nieruchomość posiada bezp...

Rudno (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

1 798 000 PLN (207 zł/m2)

-
-
8700 m2
-
15890904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883632 15890904 Działka budowlana Sieciechowice blisko Krakowa Iwanowic. Piękna, widokowa działka o wymiarach 35,7 m szerokości (front) i 42,1 m długości, położona w miejscowości Sieciechowice gmina Iwanowice. Powierzchnia działki 1500 m2 (1168 m2 - budowlanej). D...

Sieciechowice (Małopolskie, gm. Iwanowice)

198 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15890734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883674 15890734 Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej części Nowej Huty - Łuczanowicach. W sąsiedzt...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), ks. Kazimierza Figlewicza

298 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15890843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883693 15890843 DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 800 m2 W REJONIE ZJAZDU Z AUTOSTRADY A4 W RZĄSCE. Działka nr 252 (przed podziałem) w Rząsce ujęta jest w TERENACH ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ ( 68MN ), została podzielona na 4 działki. A - 751 m2 B - 800 m2 C - ...

Rząska, Półkole

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15890809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883699 15890809 Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i ko...

Krzeszów (Małopolskie, gm. Stryszawa)

190 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
1596 m2
-
15890944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883665 15890944 Działka w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlaną, składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o całkowitej powierzchni 22,53 ar, zlokalizowaną położoną w Głogoczowie gm. Myślenic...

Głogoczów (Małopolskie, gm. Myślenice)

290 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
2253 m2
-
15890769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883673 15890769 DZIAŁKA BUDOWLANA 9 ARA PŁASKA SPOKOJNA OKOLICA JEZIORZANY GMINA LISZKI POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane techniczne: ❓ ✅ ✔ Działka: 9 arów budowlana ✔ Kształt: Trapez ✔ Wymiary: 48,9 m x 23,6 m x 26,7 m x 35,5 m ✔ Powierz...

Jeziorzany (Małopolskie, gm. Liszki)

225 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
900 m2
-