• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 650

15890806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883683 15890806 Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej,...

Klimontów (Małopolskie, gm. Proszowice)

400 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
5013 m2
-
15890841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883684 15890841 Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Morawica , gmina Liszki Na sprzedaż działka o powierzchni 3858 m² , położona w miejscowości Morawica. Nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń . Działka jest płaska , ma kszta...

Morawica (Małopolskie, gm. Liszki)

1 500 000 PLN (389 zł/m2)

-
-
3858 m2
-
15890738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883698 15890738 DZIAŁKA BUDOWLANA 43,78 ARA WIDOKOWA LIPNICA GÓRNA GMINA LIPNICA MUROWANA POWIAT BOCHEŃSKI ✅ Dane techniczne: ✅ ✔ Działka: 43,78 ar budowlana ✔ Kształt: Trapez ✔ Wymiary: 76,96 m x 83,81 m x 69,04 m x 39,78 m ✔ Powierzch...

Lipnica Górna (Małopolskie, gm. Lipnica Murowana)

250 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4378 m2
-
15890908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883664 15890908 Na sprzedaż - widokowa działka budowlana w Byszycach, 10 arów Cena promocyjna do połowy sierpnia Oferujemy piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, położoną w malowniczej miejscowości Byszyce - zaledwie 7 k...

Byszyce (Małopolskie, gm. Wieliczka)

200 000 PLN (187 zł/m2)

-
-
1070 m2
-
15890873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883663 15890873 Na sprzedaż - widokowa działka budowlana w Byszycach, 10 arów Cena promocyjna do połowy sierpnia Oferujemy piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, położoną w malowniczej miejscowości Byszyce - zaledwie 7 k...

Byszyce (Małopolskie, gm. Wieliczka)

200 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15890977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883676 15890977 Działka usługowa 1 754 m² Kraków - ul. Klasztorna inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nieruchomość posiada front o szerokości ok...

Kraków (Nowa Huta), Klasztorna

1 700 000 PLN (969 zł/m2)

-
-
1754 m2
-
15890834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883633 15890834 Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 521 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1318 m2, je...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
1318 m2
-
15890979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883690 15890979 Działka budowlana 16 ar Żegocina Beskid Wyspowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów , położona w miejscowości Żegocina , w malowniczym otoczeniu Beskidu Wyspowego . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielon...

Żegocina (Małopolskie, gm. Żegocina)

99 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15890725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883530 15890725 Młodziejowice , w gminie Michałowice. Działka budowlano-rolna o powierzchni 14300 m2. Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Krakowa. Teren jest lekk...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 005 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
14300 m2
-
15890942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883644 15890942 Działka budowlana 760 m² - Dojazdów MPZP MN1 Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 760 m² , położona w miejscowości Dojazdów , w gminie Kocmyrzów-Luborzyca , województwo małopolskie. ...

Dojazdów, Zacisze

298 000 PLN (392 zł/m2)

-
-
760 m2
-
15890872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883656 15890872 Nieruchomości Bracia Sadurscy oferują Państwu działkę przy głównej drodze zjazd bezpośrednio z drogi Krajowej nr 28 Działka o powierzchni 8600 metrów kwadratowych zlokalizowana przy ul. Lwowskiej. Kształt działki nieregularny Aktualnie na...

Nowy Sącz (Piątkowa), Lwowska

2 390 000 PLN (278 zł/m2)

-
-
8600 m2
-
15890943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883659 15890943 Idealna działka pod dom rodzinny - 1326 m², Wężerów Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła spokojnie żyć, odpoczywać i wychowywać dzieci blisko natury ? Ta działka w Wężerowie to doskonała propozycja na budowę wymarzon...

Wężerów (Małopolskie, gm. Słomniki)

179 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
1326 m2
-