• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 95

15646598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23223657 15646598 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - znajdujący się w głównym ciągu komunikacyjnym w Mydlnikach. BIURIO KANCELARIA GABINETY SZKOŁA JĘZYKOWA USŁUGI Rozkład lokalu: lokal położony j...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

11
-
125 m2
2010
15582764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833085 15582764 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15582760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21833084 15582760 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15805717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314950 15805717 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowego z całodobową rec...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 000 PLN (7 082 zł/m2)

11
-
706 m2
2013
15771058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569608 15771058 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 944 500 PLN (11 500 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15893088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899797 15893088 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 084 737 PLN (12 327 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15892243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898686 15892243 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

11
-
52 m2
1930
15892275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898621 15892275 ZAPRASZAM DO PROWADZENIA FIRMY W CETRUM KRAKOWA. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Domy, które mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajdują się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Posadowiony na działce o powierzchni 0,257 ha dom, ma p...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15892368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898592 15892368 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (9 630 zł/m2)

11
-
135 m2
2005
15892423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898734 15892423 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15892422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898733 15892422 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15892405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898657 15892405 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 137 772 PLN (12 234 zł/m2)

11
-
93 m2
2025