• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 95

15892381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898656 15892381 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 371 145 PLN (11 522 zł/m2)

11
-
119 m2
2025
15892152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898220 15892152 PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat 70-tych. W 2017 r. w domu wykonano remont...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15830330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26669724 15830330 Na sprzedaż lokal usługowy 169 m² – Kraków, Bronowice, ul. Szablowskiego 3Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Szablowskiego 3 w Krakowie (Bronowice). Loka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
169 m2
2003
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883624 15890938 Lokal do sprzedaży - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Do zakupu oferujemy przestronny, funkcjonalny lokal usł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (13 579 zł/m2)

11
-
95 m2
1920
15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883422 15890778 Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: Lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których prowadzona działalność o różnych profilach. Szyb...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (7 246 zł/m2)

11
-
69 m2
2002
15890849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883408 15890849 Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty. W skład budynku wchodzą: - trzystanowiskowa hala o powierzchni ok. 105 m 2...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (13 989 zł/m2)

11
-
178 m2
2001
15890914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883394 15890914 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 200,8 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Obecnie lokal podzielony na 2 niezależne lokale ze wspólnym wejściem od ulicy po 100,4m ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
15723731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24637677 15723731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek w upadłości nieruchomość lokalowa, to jest lokal niemieszkalny numer 5 położony na pierwszej kondygnacji nadziemnej w budynku wielorodzinnym w Krako...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

57 600 PLN (2 880 zł/m2)

1
-
20 m2
-
14857421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3470554 14857421 Na sprzedaż lokal po remoncie z całodobową ochroną. Lokal ma powierzchnię 238 m2 i znajduje się w przyziemiu pięknej kamienicy z 1920 roku. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie jest od strony dziedzińca. Lokal nie wymaga żadn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
1
238 m2
1920
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008