• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 95

15829500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648127 15829500 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (8 261 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15829521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26648139 15829521 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Grenadierów, Kraków Na sprzedaż murowany garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni 16,58 m² , zlokalizowany w północnej części Krakowa, przy ul. Grenadierów . Szczegóły nieruchomości: ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

160 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
16 m2
1997
15825680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26647273 15825680 Budynek biurowy z aktualnym pozwoleniem na rozbudowę - bud. wielorodzinne. Oferujemy trzypiętrowy budynek zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Krakowie. Nieruchomość ta stanowi doskonałą inwestycję z dużym potencjałem rozwoju. Zar&oacute...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 000 PLN (13 750 zł/m2)

11
-
400 m2
1992
15825614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26647134 15825614 LOKAL o powierzchni 556,5 m2 - Kraków ZABŁOCIE - nowoczesna dzielnica miasta Do sprzedania lokal użytkowy w centrum dzielnicy Zabłocie . Mieści się na 3 kondygnacjach (parter, 1 i 2 piętro) w dziesięcioletnim budynku mieszkalno-u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 678 000 PLN (12 011 zł/m2)

11
-
556 m2
2014
15686689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23949338 15686689 Polecamy do sprzedaży nieruchomość komercyjną składającą się z hali i biur leżącą na działce użytkowanie wieczyste o powierzchni 0,93 ha . Cała nieruchomości składa się z : frontowa działka 18643 o powierzchni 3353 m2 zabudowana budyn...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 800 000 PLN (6 818 zł/m2)

11
-
1144 m2
1980
15133448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613736 15133448 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania działka 5240m² wraz z budynkiem magazynowo-biurowym o powierzchni 2600m² leżący w Krakowie dzielnica CzyżynyNowa Huta Ogrodzona działka jest zabudowana budynkiem biurowo- ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 800 000 PLN (3 385 zł/m2)

11
-
2600 m2
2000
15642085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23096922 15642085 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal przy ul. Bociana. BIURIO GABINETY TERAPEUTYCZNE SALON MASAŻU SALON MANI - PEDI itp. FIZJOTRENINGBIUROMANI-PEDIMASAŻPSYCHO Rozkład lokalu: lokal położony jes...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

11
-
30 m2
2014
15756461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25254007 15756461 Rozkład: bez skosów, jasny, korzystny układ, trójstronne, ustawne; Budynek: nowe budownictwo; Standard: do wprowadzenia; W pobliżu: usługi, restauracje; Parking: przed budynkiem, własny; Szanowni Państwo - mamy do zaoferowania lokal o powierzchni 1...

Kraków (Kurdwanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

122 000 PLN (938 zł/m2)

11
1
130 m2
-
15807349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26364226 15807349 Na sprzedaż lokal użytkowy 928,30 m² - parter, 4 wejścia - Kraków, os. Żabiniec Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 928,30 m² , usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Feliks...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (2 694 zł/m2)

11
-
928 m2
-
15784536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25855432 15784536 Lokal do sprzedaży przy ul. Kijowskiej- parter- idealny pod sklepbiurausługi- 255m2- kilka niezależnych wejść- do remontu- kilka niezależnych pomieszczeń - możliwość dowolnej konfiguracjiOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asa...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 280 000 PLN (8 769 zł/m2)

1
-
260 m2
-
15827481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26625546 15827481 Na sprzedaż samodzielny budynek biurowy o powierzchni 192 mkw w budynku zlokalizowanym przy ulicy Vlatismila Hofmana (tuż przy ulicy Królowej Jadwigii).BUDYNEK: Nowoczesny, kameralny, trzykondygnacyjny budynek o charakterze biurowym zlokalizowany w a...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (16 146 zł/m2)

12
-
192 m2
2018
15710587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24383193 15710587 PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY - MYDLNIKI BALICKAhomfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu o powierzchni 180,46 m2 znajdującego się przy ul. Myczkowskiego 1 - w dzielnicy Mydlniki tuż przy ul. Balickiej. LOKALIZACJA:Mydlniki to spok...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (7 481 zł/m2)

10
-
180.46 m2
2010