• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 95

15133440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613737 15133440 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce wybudowana w 2003 roku. Część działki leży wg planu miejscow...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 000 PLN (4 382 zł/m2)

11
-
1027 m2
1996
15879947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27614358 15879947 Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 złm2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 000 PLN ( netto + 23% lat), zlokalizowany na trzech poziomach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

11
-
164 m2
2005
15864046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27263019 15864046 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15658377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23438311 15658377 CENA MNIEJSZA O 100 TYSIECY OD 23.04.2026LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM – 97,63 m² 122 m²LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ – BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGIFUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY W CENTRUM KRAKOWA – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNa sprzedaż loka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (6 760 zł/m2)

5
-
97.63 m2
1900
15876191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27532547 15876191 DO SPRZEDAŻY LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY NA ULICY SŁAWKOWSKIEJ O POWIERZCHNI 45 M2 Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Posiada dużą witryne. W lokalu prowadzona jest działalność handlowa. Obecnie jest wynajęty do czerwca 2027. Kamienica w dobrym...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (62 222 zł/m2)

11
-
45 m2
1700
15517877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20321939 15517877 Ruczaj! Lokal mieszkalny o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położony na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć pozostałych pomieszczeń. Prezentowany lokal po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (14 583 zł/m2)

11
-
144 m2
2009
15871958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27481575 15871958 KIOSK HANDLOWO-USŁUGOWYLOKALIZACJA: Kraków, Prądnik BiałyPOWIERZCHNIA: 32 m² (pow. użytkowa 23 m²)RODZAJ: kiosk handlowo-usługowyNa sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej części miasta, w otoczeniu bloków mieszkalnych i tuż obok szkoły. To mi...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

20 000 PLN (625 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15594426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
do wejścia, gotowa inwestycja, z wyposażeniem 22052203 15594426 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 000 PLN (11 770 zł/m2)

5
-
61 m2
1920
14669372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4103 14669372 W ofercie sprzedaży wolnostojący budynek handlowo-usługowy w centrum Ruczaju, z lokalem gastronomicznym na parterze i mieszkaniem na poddaszu . Na powierzchnię ok. 250 m2 składa się znajdująca się na parterze dobrze prosperująca restauracja o ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 000 PLN (14 000 zł/m2)

11
-
250 m2
-
15860686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27183001 15860686 Rozkład: do własnej aranżacji, dwustronny, korzystny układ; Budynek: cegła, kamienica, z pocz. XX w.; Standard: do remontu; W pobliżu: dworzec PKP, park, restauracje, sklepy, teatr, Planty; Parking: przed budynkiem; Do sprzedaży 2 mieszkania na part...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (13 095 zł/m2)

11
1
84 m2
1894
15600696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22203593 15600696 Na sprzedaż 53 lokale z wykonanymi przyłączami do łazienek. Łączna powierzchnia i 1415 m2 . Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek z 2002 roku, Dom Wschodzącego Słońca, ul. Bratysławska.Nieruchomość z założonymi dwom...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 197 500 PLN (6 500 zł/m2)

12
-
1415 m2
2002
15807030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26359760 15807030 Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa – przy ulicy Zwierzynieckiej. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym stanem technicznym, duż...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (27 885 zł/m2)

1
-
52 m2
-