• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 234

15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15893248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906254 15893248 Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m², usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsied...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

11
-
45 m2
1930
15893570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914275 15893570 Kamienica w centrum Tarnowa - ,, MARIENSZTAT Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa.To budynek Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, obecnie użytkowany jako budynek dydaktyczny z salami wykładowymi i Bib...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 996 000 PLN (2 326 zł/m2)

10
-
1288 m2
1950
15893271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906268 15893271 Na sprzedaż - Karczma Kryspinów nad Zalewem Kryspinów Cena: 2 600 000 PLN Powierzchnia budynku: 371,6 m² Powierzchnia działki: 796 m² Lokalizacja: Liszki, Cholerzyn - bezpośrednio nad jeziorem Kryspinów Oferta obej...

Cholerzyn (Małopolskie, gm. Liszki)

2 600 000 PLN (7 008 zł/m2)

11
-
371 m2
1998
15893286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906261 15893286 Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub drugim wejściem od tyłu budynku. Nieruchomość wybudo...

Iwanowice Włościańskie (Małopolskie, gm. Iwanowice)

470 000 PLN (6 267 zł/m2)

11
-
75 m2
1950
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025
15893266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906284 15893266 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15888351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27810242 15888351 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie cichy !!! - w Księdze Wieczystej - mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

11
-
25 m2
1940
15883389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27675303 15883389 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Powroźnik (Muszyna - Krynica Zdrój). Prezentowany obiekt wymaga częściowego odświeżenia oraz aranżacji. ...

Powroźnik (Małopolskie, gm. Muszyna)

1 090 000 PLN (2 868 zł/m2)

11
-
380 m2
2008
15646598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23223657 15646598 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - znajdujący się w głównym ciągu komunikacyjnym w Mydlnikach. BIURIO KANCELARIA GABINETY SZKOŁA JĘZYKOWA USŁUGI Rozkład lokalu: lokal położony j...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

11
-
125 m2
2010
15582764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833085 15582764 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15582760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21833084 15582760 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018