• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 234

15805717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314950 15805717 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowego z całodobową rec...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 000 PLN (7 082 zł/m2)

11
-
706 m2
2013
15771058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569608 15771058 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 944 500 PLN (11 500 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15206659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 12596480 15206659 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt produkcyjny - mieszkaniowy na dużej działce o powierzchni 38 ar. Prezentowany obiekt został wybudowany w 2014 roku, w roku 2021 przeszedł modernizację, jest w pełni samowystarczalny i ekologiczny: ...

Kalwaria Zebrzydowska (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

11
-
600 m2
2014
15206664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12596478 15206664 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt produkcyjny - mieszkaniowy na dużej działce o powierzchni 38 ar. Prezentowany obiekt został wybudowany w 2014 roku, w roku 2021 przeszedł modernizację, jest w pełni samowystarczalny i ekologiczny: ...

Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria zebrzydowska) (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

11
-
600 m2
2014
15893114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27899845 15893114 Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa w miejscowości Gorlice woj. małopolskie. Możliwość prowadzenia dotychczasowej działalności jak i wszelakiej działalności uciążliwej. Obok powstaje spalarnia odpadów. Brak ograniczeń odnośnie składowania i przetwar...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

1 500 000 PLN (3 261 zł/m2)

1
-
460 m2
-
15893088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899797 15893088 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 084 737 PLN (12 327 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15893093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899802 15893093 Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Parter przeznaczony jest na cele handlowo-usługowe, natomiast wy...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 750 000 PLN (4 375 zł/m2)

11
-
400 m2
2000
15892708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27899134 15892708 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15611431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431441 15611431 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15611439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431443 15611439 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

452 625 PLN (12 573 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15616737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516566 15616737 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

337 375 PLN (12 976 zł/m2)

11
-
26 m2
2026
15892243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898686 15892243 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

11
-
52 m2
1930