• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 282

15892328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898661 15892328 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

692 800 PLN (16 112 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898742 15892347 Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU 2%PCC Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 74,67m2 z dwom...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 517 PLN (15 237 zł/m2)

3
-
74 m2
2027
15892385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898676 15892385 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 250 PLN (16 288 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898673 15892241 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898667 15892383 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Promocja !!!! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A14 46,43 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie ścian gratis !!!...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 880 PLN (16 150 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898666 15892407 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Promocja !!!! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A17 43,45 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie ścian gratis !!...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898684 15892387 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 034 405 PLN (17 690 zł/m2)

3
-
115 m2
2026
15892286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898674 15892286 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898672 15892408 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 880 PLN (16 150 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898671 15892384 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (16 087 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898665 15892329 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 970 PLN (15 671 zł/m2)

3
-
67 m2
2027
15892239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898664 15892239 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

905 419 PLN (21 056 zł/m2)

3
-
43 m2
2027