• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 339

15891999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897596 15891999 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

957 600 PLN (16 231 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15891533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897592 15891533 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 511 016 PLN (16 789 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15891625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897591 15891625 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 268 752 PLN (18 125 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15891998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897588 15891998 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 960 PLN (17 999 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897578 15891623 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 242 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15891438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897562 15891438 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 400 PLN (16 089 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897561 15891994 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

825 882 PLN (17 954 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897553 15891900 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 094 PLN (19 089 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897548 15891436 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 863 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897535 15891525 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 143 920 PLN (15 888 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897534 15891990 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 400 PLN (16 089 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897533 15891434 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 521 PLN (19 410 zł/m2)

1
-
33 m2
2025