• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 339

15891804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897532 15891804 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z my...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 187 PLN (18 794 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15891720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897608 15891720 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 450 PLN (16 563 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15891627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897606 15891627 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 450 PLN (16 563 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15891444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897605 15891444 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 525 PLN (16 738 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15891535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897604 15891535 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 425 PLN (19 043 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15892000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897603 15892000 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 450 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
79 m2
2025
15891534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897598 15891534 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 276 730 PLN (16 161 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15891717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897586 15891717 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 544 PLN (18 664 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897580 15891811 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 544 PLN (18 664 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897579 15891716 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 219 136 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15891440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897575 15891440 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 863 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897573 15891715 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 169 520 PLN (16 707 zł/m2)

3
-
70 m2
2025