• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 253

15439583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18583796 15439583 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budyn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 000 PLN (16 492 zł/m2)

3
-
63 m2
1994
15892970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899575 15892970 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 200 PLN (26 173 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15892907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899574 15892907 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 840 PLN (23 044 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899558 15892962 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo wznoszące ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 052 320 PLN (26 043 zł/m2)

5
-
194 m2
2021
15892783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899216 15892783 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899215 15892721 PRZEDSPRZEDAŻ, PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 096 000 PLN (23 319 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15892508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899211 15892508 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 945 PLN (18 916 zł/m2)

2
-
60 m2
2024
15892845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899212 15892845 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899208 15892632 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 mk...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 880 PLN (22 178 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15892633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899214 15892633 PRZEDSPRZEDAŻ, NOWA PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 720 PLN (22 957 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15892571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899213 15892571 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15892782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899210 15892782 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 003 780 PLN (21 357 zł/m2)

2
-
47 m2
2024