• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 253

15892720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899209 15892720 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15882149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658012 15882149 Wyższy standard, do wejścia. Ulica Grzegórzecka. Na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Grzegórzeckiej. To wymarzone miejsce dla osób lubiących spacery, kontakt z kulturą i dobre jedzenie. Idąc Bulwarami Wiślanymi, któ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 500 PLN (22 406 zł/m2)

2
-
48 m2
2015
15720232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24587777 15720232 Nowe budownictwo Balkon Garderoba Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal o powierzchni 47,2 m&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 000 PLN (27 021 zł/m2)

2
-
47 m2
2022
15892302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898744 15892302 Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 ostatnie piętro miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować 3-po...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 459 000 PLN (25 155 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15892091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898139 15892091 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

726 398 PLN (16 142 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898138 15892050 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

914 559 PLN (15 768 zł/m2)

2
-
58 m2
2026
15892045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898131 15892045 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 842 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898126 15892042 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

390 365 PLN (15 014 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898124 15892081 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

391 512 PLN (15 058 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898123 15892041 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898141 15892092 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 849 PLN (16 265 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15892083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898127 15892083 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

390 195 PLN (15 008 zł/m2)

1
-
26 m2
2026