• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 253

15891761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897869 15891761 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897867 15891481 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

386 306 PLN (14 858 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897866 15891574 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

392 777 PLN (15 107 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897920 15891492 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 974 PLN (16 244 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15891769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897913 15891769 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 764 PLN (16 139 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15891864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897909 15891864 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

411 614 PLN (15 831 zł/m2)

2
-
26 m2
2026
15891953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897902 15891953 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

676 547 PLN (15 734 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15891672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897899 15891672 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 842 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897896 15891486 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

571 874 PLN (15 885 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897886 15891577 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

555 444 PLN (15 429 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897871 15891482 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897864 15891760 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 656 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026