• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 253

15892039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898120 15892039 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898134 15892046 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

422 094 PLN (15 633 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15892085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898132 15892085 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

411 226 PLN (15 231 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15892082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898125 15892082 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898136 15892049 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898135 15892087 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 302 PLN (15 781 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898133 15892086 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

571 874 PLN (15 885 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898129 15892043 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898140 15892051 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 487 PLN (16 192 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15892090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898137 15892090 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

434 402 PLN (16 089 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15892044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898130 15892044 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 051 PLN (15 327 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898128 15892084 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

555 444 PLN (15 429 zł/m2)

2
-
36 m2
2026