• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Mistrzejowice

Znalezionych ofert: 87

15814998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646707 15814998 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3 niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka + ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15822927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579516 15822927 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15803520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26298415 15803520 Kraków, Mistrzejowice - 2 pokoje 53 m² Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m², położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku z 1993 roku (technologia wielkiej płyty po termomodernizacji...

Kraków (Mistrzejowice), os. Bohaterów Września

638 000 PLN (12 038 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice), os. Oświecenia

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15743827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25019062 15743827 Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osiedle paru budynków zamknięte szlabanem co gwarantuje mieszkańcom miejsca parkingowe ogólnodostępne. Obok pętla tramwajowa i autobus...

Kraków (Mistrzejowice), os. Osiedle Piastów

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15855955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27081949 15855955 Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5 m² , usytuowane na parterze czteropiętroweg...

Kraków (Mistrzejowice), os. Piastów

729 000 PLN (13 018 zł/m2)

4
1
56 m2
1975
15893192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27903034 15893192 4 pokoje 82,97 m² 2 balkony budynek z 2022 r. os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m², położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku przy os. Bohaterów Września w...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (15 244 zł/m2)

4
-
82 m2
2022
15624293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22698571 15624293 BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów. Budynek z 2021 roku,...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
-
66 m2
2021
15892960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899555 15892960 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899551 15892958 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899550 15892895 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

636 552 PLN (17 204 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15892959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899554 15892959 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025