• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Mistrzejowice

Znalezionych ofert: 87

15892896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899552 15892896 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 123 PLN (15 369 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15892899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899559 15892899 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899557 15892961 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 344 PLN (17 010 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899553 15892897 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 123 PLN (15 369 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15892898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899556 15892898 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 344 PLN (17 010 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899163 15892562 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 280 PLN (16 369 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899159 15892774 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

824 348 PLN (11 947 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15892498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899149 15892498 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

573 530 PLN (16 869 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899147 15892772 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15892775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899166 15892775 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 378 PLN (16 983 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899161 15892500 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

588 796 PLN (17 318 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899155 15892835 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025