• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 94

15892850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899586 15892850 Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkaniebliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie budowana nieruchomość znajduję się w pięknej, z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 895 801 PLN (16 777 zł/m2)

4
-
113 m2
2024
14857284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 3469526 14857284 Mieszkanie z trzema osobnymi kawalerkami, kuchnią i łazienką. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne na osiedlu Jagiellońskim w Krakowie. Mieszkanie podzielone zostało na 3 kawalerki wykończone w wysokim standardzie, oddane naj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

798 000 PLN (14 778 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15887340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780866 15887340 Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m² Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standardJeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy znowoczesnym wykończeniem ta oferta jest dla Ciebie.Na sprze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

2
1
55 m2
1955
15675781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23756247 15675781 Przedstawiam do zakupu przestronne mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na os. Sportowym. Dla osób zainteresowanych zmianą rozkładu w lokalu- wszystkie ściany w obrębie mieszkania są ścianami działo...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (11 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1955
15865090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284678 15865090 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio, bez agencji.Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na osiedlu Piastów. Lokalizacja: os. Piastów 76Powierzchnia: 42,04 m2Pietro: 7Rok budowy: 2024Winda w budynku: dwieOgrzewanie: Miejs...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 598 PLN (17 467 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15733890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24810453 15733890 Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m² , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Nowej Huty, na o...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (16 625 zł/m2)

1
-
24 m2
1980
15849418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26965649 15849418 3-pokojowe mieszkanie z klimatem Nowa Huta 2 piętro po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętrowego bloku, niemalże w sercu historycznej Nowej Huty. To miejsce łączy w s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

920 000 PLN (13 939 zł/m2)

3
-
66 m2
1960
15573580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21609658 15573580 Na sprzedaż mieszkanie w urokliwej Nowej Hucie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi i jest gotowa do zamieszkania. Jej ogromnym atutem jest zielona okolica, która zapewnia spokój oraz bliskość natury.Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- sal...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

549 000 PLN (14 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15847514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26917490 15847514 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15857946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe w kameralnym osiedlu PROMO 482 tys 27136804 15857946 B2-M1Nie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 35,06 m2 + ogródek 31 m2 w zielonych okolicach Nowej Huty.Miejsce w garażu podziemnym 35 000 zł lub miejsce postojowe 25 000 złODBIÓR MIESZKAŃ: IV ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

482 075 PLN (13 774 zł/m2)

2
1
35 m2
2027
15862309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje balkon+logia Nowa Huta 550tys PROMOCJA! 27224343 15862309 E-m27Nie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon.W skład mieszkania wchodzi:Salon z aneksem kuchennym 16 m2Sypialnia 10 m2Sypialnia 8,4 m2Łazienk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 025 PLN (12 501 zł/m2)

3
1
44 m2
2025
15862313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje balkon+logia Nowa Huta 593 tys PROMO ! 27224337 15862313 M28Nie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46,77m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus balkon i logiaW skład mieszkania wchodzi:Salon z aneksem kuchennym 17 m2Sypialnia 10,6 m2Sypialnia 9 m2Ła...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

593 979 PLN (12 913 zł/m2)

3
1
46 m2
2025