• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 229

15892566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899182 15892566 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 680 PLN (14 164 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899179 15892715 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 240 PLN (14 050 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15483114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556411 15483114 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRAKÓWPROKOCIM -RŻĄKA 2 POKOJOWE MIESZKANIE OK.48,24 M2!! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY J...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15892421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898728 15892421 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898727 15892344 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898722 15892343 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898698 15892390 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15892412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898690 15892412 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15892294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898718 15892294 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 048 PLN (11 472 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898715 15892341 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898713 15892249 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898710 15892248 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 062 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
49 m2
2026