• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 229

15892290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898702 15892290 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 915 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
46 m2
2026
15892289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898697 15892289 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

457 306 PLN (13 858 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15892389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898693 15892389 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898731 15892297 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

717 240 PLN (12 157 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898730 15892345 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

717 240 PLN (12 157 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898726 15892296 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898725 15892252 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898723 15892295 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898716 15892418 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898705 15892247 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 424 PLN (12 662 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898704 15892338 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 915 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
46 m2
2026
15892336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898694 15892336 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026