• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15620751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611230 15620751 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lotniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Kawalerka 25 m + piwnica okolice Ronda MogilskiegoDo sprzedania mie...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 000 PLN (16 400 zł/m2)

1
-
25 m2
1972
15566796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21484535 15566796 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mikołajskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 3-pokojowe, 55 m Centrum, okolice Małego RynkuNa sprz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 925 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15528715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20574387 15528715 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Jadwigi z Łobzowa.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 54 m z loggią okolice ul...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15523892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20475877 15523892 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 37 m, Rondo gen. MaczkaDo spr...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15505040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20042212 15505040 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Barei.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 60 m z loggią okolice Ronda BareiL...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15478937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19474817 15478937 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 61 m z dużym balkonem Ruczaj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 120 000 PLN (18 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2017
15471488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19309405 15471488 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grenadierów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58 m z loggią okolice ul. Bron...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 552 zł/m2)

2
-
58 m2
2009
15435046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18471624 15435046 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe rejon ul. Sudolskiej Powstańców...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (15 155 zł/m2)

5
-
58 m2
1980
15407991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17867252 15407991 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,5 m z balkonem i garażem ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15355837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16691285 15355837 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 57 m z balkonem okolice ul. K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
-
57 m2
1981
15885375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27727457 15885375 KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY WYSOKI STANDARD DO WEJŚCIA DUŻY BALKONMIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SINGLA LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEMNa sprzedaż mieszkanie umeblowane w wyso...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

445 000 PLN (18 674 zł/m2)

1
1
23.83 m2
2014
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-