• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15893753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918975 15893753 OKAZJA INWESTYCYJNA! NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 ŁAZIENKAMI, 2 OGRÓDKAMI I 2 KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI, BLISKO CENTRUM MIASTA W NOWOCZESNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RON...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2015
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991
15411482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17936216 15411482 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Żabińcu!Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi (metraże około 20m i 11m), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras (około 7m). Mieszkanie jest zadbane, można wprowadzi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15886048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746459 15886048 Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! LOKALIZA...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1937
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927